Київські комунальники забирають від будинків сміттєві урни через їх “щоденне перенакопичення”

667

Як стало відомо “Голос-інфо” від мешканців Солом’янського району міста Києва, працівники ЖЕД-901 КП «Керуюча компанія Солом’янського району м. Києва» прибрали дві сміттєві урни біля під’їздів будинку №5а по вулиці Богданівській “в зв’язку з постійним щоденним перенакопиченням” (цитата).

Про це повідомляє мешканець цього будинку Юрій Гончаренко в дописі в групі “Проблеми Києва. Група активних киян”. Він наводить відповідний скріншот з відповіді на його скаргу.

Як відомо, розміщення сміттєвих урн біля житлових будинків регулюється Державними санітарними нормами та правилами утримання територій населених місць. В п 3.1 цих норм сказано, що “урни обов’язково встановлюються в місцях зупинки
громадського транспорту,
входу в метро та громадські і житлові
будівлі та споруди”. “Чищення урн слід проводити систематично в міру їх наповнення. За утримання урн у чистоті відповідають підприємства, установи та організації, що здійснюють прибирання закріплених за ними територій.”

Відповідно, можна припустити, що працівники ЖЕД-901, замість того, щоб систематично чистити урни, вирішили їх просто прибрати. Цікаво, на їх думку, сміття від цього зникне?

Як показують свіжі фото, що нам надіслав Юрій Гончаренко, вже на обід там воно є, а на вечір, якщо немає дощу, його повно, особливо – недопалків та кришок від пляшок. І що найголовніше, дощ це сміття змиває та забиває ним зливову каналізацію.

Може саме в цьому причина того, що кожна потужна злива перетворює вулиці Києва на річки? Просто спритні комунальники прибрали урни через їх “перенакопичення”?

Нам також “сподобалася” і попередня версія комунальників:

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...