У Миколаєві СБУ блокувала нелегальні постачання обладнання для армії за кордон

77

Зловмисники крали із заводу і продавали газотурбинное обладнання військового та подвійного призначення

У Миколаєві контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) блокувала нелегальні постачання за кордон продукції військового призначення з державного підприємства. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-центр СБУ.

Повідомляється, що місцевий підприємець у змові з колишніми працівниками державного підприємства “Зоря-Машпроект” налагодив постачання обладнання замовникам в країнах Східної Азії.

Також , під час обшуків у фігуранта вилучили жарові труби, турбінні лопатки, складові паливної апаратури газотурбінних двигунів, які використовуються при технічному обслуговуванні та капремонті газотурбінних агрегатів на кораблях Військово-Морських Сил і газоперекачувальних об’єктах.

Правоохоронці виявили оригінали та копії експлуатаційної та конструкторської документації на продукцію держпідприємства, яку постачали на замовлення іноземних партнерів.

Вартість вилученого майна, за попередньою оцінкою, становить майже 7 мільйонів гривень.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 333 (Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...