Кличко свідчив в НАБУ у справі про можливу пропозицію хабара Богдану

75

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) дав свідчення в кримінальному провадженні, відкритому за його зверненням щодо можливої пропозиції деякими особами хабара в $ 20 млн керівнику Офісу президента України Андрію Богдану.

Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні свідчив у НАБУ в кримінальному провадженні, яке відкрили за моїм зверненням. Стосується воно публічної заяви керівника Офісу Президента Андрія Богдана про нібито пропозицію йому якимись особами хабаря в 20 мільйонів доларів. Нібито від мого імені!», — написав мер.

Друзі! Сьогодні свідчив у НАБУ в кримінальному провадженні, яке відкрили за моїм зверненням. Стосується воно публічної…

Posted by Віталій Кличко on Wednesday, August 14, 2019

«Подібні висловлювання керівника Офісу Президента підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень.
Дивує одне: чому пан Богдан, юрист за фахом, не звернувся одразу до правоохоронних органів, а пішов з «яскравими» заявами на прес-конференцію? Я, як і все суспільство, хочемо знати: якщо таке трапилося насправді, хто звертався, від чийого імені і з якою пропозицією? Прізвища, суми, умови і чи отримала посадова особа неправомірну вигоду»
, — вимагає Кличко.

9 серпня Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що сподівається, що детективи найближчим часом допитають міського голову Києва Віталія Кличка у справі за фактом можливої пропозиції 20 мільйонів доларів хабаря главі Офісу Президента Андрію Богдану.

Нагадаємо, що Голова Офісу Президента України Андрій Богдан на брифінгу 30 липня заявив, що йому пропонували поділити дохід від корупційних схем у 40 мільйонів доларів в обмін на те, щоб Віталій Кличко залишився на посаді голови Київської міської державної адміністрації. Також Богдан стверджує, що міський голова Києва Віталій Кличко підтвердив йому, що не контролює Київську міську раду.
У відповідь міський голова Києва Віталій Кличко назвав інформацію, озвучену на брифінгу керівником Офісу президента Андрієм Богданом, «добіркою пліток і маніпулятивних домислів».

26 липня Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України розгляне питання про звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка на найближчому засіданні. У той же день Кличко розповів, що Голова Офісу президента Андрій Богдан намагався нав’язати йому столичного забудовника Андрія Вавриша та гендиректора «1+1» Олександра Ткаченка для узгодження рішень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...