Актор Денні Трехо приїде до Києва

139

Американський актор Денні Трехов перше відвідає Україну. Приїде до Києва на фестиваль популярної культури Comic Con Ukraine 2019, що пройде 21-22 вересня.

Трехо зіграв понад 300 ролей у кіно й на телебаченні. Переважно – антигероїв, поганих хлопців. Найвідоміші ролі – у фільмах режисера Роберта Родрігеса “Мачете”, “Відчайдушний”, “Від заходу до світанку”, “Діти шпигунів”, “Одного разу в Мексиці”.

Я не використовую ніякі методи акторської техніки. – Просто приїжджаю на зйомки. Іноді читаю сценарій вже дорогою на майданчик. Не люблю, коли люди називають мене кінозіркою. Я просто актор – і все. Більшого мені не треба. Я знаю, як поводяться зірки, і мені це не подобається. Вони не можуть дати автограф, відповісти на вітання на вулиці. А я можу. Щоранку молюся, щоб дати якомога більше автографів і зробити якомога більше фотографій. Це ж такий дар – порадувати кого-то звичайним підписом. Пам’ятаю, якось я сказав: “Нікчемний фільм”. А син відповів: “Так, але приблизно 80 людей отримали гроші за роботу над ним, змогли насолодитися Різдвом, оформити страхування. Не буває нікчемних фільмів”. Він має рацію. Комусь стрічка точно сподобалась, а когось підтримала. Ось чим ми займаємося

– каже актор

21 та 22 вересня Денні Трехо зустрінеться з відвідувачами на головній сцені Comic Con Ukraine. Фестиваль відбудеться на території арт-заводу “Платформа” за адресою вул. Біломорська, 1. Крім того, актор візьме участь в автограф- та фотосесії.

Також захід відвідає американський програміст і дизайнер Джон Ромеро. Він співтворець відеоігор Wolfenstein 3D, Doom і Quake, які заклали підвалини жанру шутер від першої особи.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...