Поліція Чорнобиля лише за одну добу спіймала 17 нелегальних туристів

377

Зі зростанням туристичного інтересу до зони відчуження там спостерігається і різке збільшення числа нелегальних туристів.

Про це повідомили у поліції Київської області.

Лише за одну добу копи піймали 17 осіб – з Єнакієвого, а також з Києва, Миколаєва, Дніпропетровської та Чернігівської областей. Не обійшлося і без іноземців – серед затриманих виявилося четверо громадян Франції. 

“Головний мотив у цих екстремалів – побувати там, куди не водять легальні екскурсоводи, – розповів нам спікер поліцейських Київської області Микола Жукович. – Такі походи порушують закон, крім того, вони можуть призвести до зустрічі з хижаками і отриманням великих доз радіації”.

Всі затримані – чоловіки у віці від 18 до 42 років.

“Двоє чоловіків з Єнакієвого і Миколаєва були затримані в відселеному селі Любянка. Друга група потрапила в руки правоохоронців в місті Прип’ять. Третю групу поліцейські затримали на об’єкті “Чорнобиль-2” (так звана “Дуга”), четверту – в покинутому селі Бички, – повідомили в прес-службі поліції. – Відносно всіх затриманих були складені адмінпротоколи, їм загрожують штрафи від 340 до 510 гривень. Що стосується іноземців, то їм загрожує ще й скорочення терміну перебування в Україні”. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...