Бойовики затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській

107

Сили ООС повідомляють про завершення вилучення вибухонебезпечних предметів на ділянці зруйнованого мосту

Бойовики затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській на Донбасі. Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил у своєму Facebook.

Зокрема, українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що у зв’язку із завершенням вилучення вибухонебезпечних предметів на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській, українська сторона готова дзеркально провести демонтаж фортифікаційних споруд.

Бойовики затягують демонтаж фортифікаційних споруд мосту у Станиці Луганській

“Проте, зі сторони тимчасово окупованої території надійшло повідомлення про прийняте рішення продовження робіт на протилежній стороні до 25 серпня, що унеможливлює українською стороною розпочати зазначені вище роботи. Варто зазначити, що дії противника свідчать про навмисний зрив запланованих заходів”, – підкреслили у прес-центрі.

Як писало РБК-Україна раніше, ДСНС 16 серпня завершила розмінування близько 2 га території навколо пошкодженого моста в Станиці Луганській. Роботи з розмінування тривали 16 діб. Бойовики при цьому заявляли, що в той же день також завершують розмінування біля зруйнованого моста.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...