На першому засіданні новообраної Верховної Ради Зеленський запропонує Раді відкласти штрафи за “євробляхи”

125

Президент Володимир Зеленський внесе законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілі для розгляду на першому засіданні новообраної Верховної Ради.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

“Понад місяць тому Президент звертався до парламенту з ініціативою відстрочити непропорційно жорсткі санкції за порушення термінів розмитнення ввезених з-за кордону автомобілів і пропонував розглянути це питання на позачерговому засіданні. Проте Верховна Рада VIII скликання тоді відмовила Президенту. Наразі цей законопроект є пріоритетним, і він буде знову внесений для розгляду на першому ж засіданні парламенту нового скликання. Верховна Рада має підтримати законопроект, і штрафні санкції будуть відтерміновані”, – сказав заступник керівника офісу президента Руслан Рябошапка.

За його словами, застосування штрафних санкцій планують відкласти на три місяці, протягом яких планується напрацювати законодавчі ініціативи для врегулювання проблем, які виникають при розмитненні автомобілів, і встановлення пропорційних штрафних санкцій у разі порушення законодавства.

“Чинне законодавство є недосконалим. У багатьох випадках його неможливо реалізувати. Сьогодні на нараді була досягнута домовленість про створення робочої групи на базі парламенту, яка напрацює необхідні зміни з урахуванням пропозицій, що надійдуть від представників автомобілістів”, – підсумував заступник керівника ОП.

За різними оцінками, на сьогодні в Україні налічується близько 800 тисяч нерозмитнених автомобілів.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...