Двоє українців подолали веломарафон у 4500 кілометрів

160

Євген Малахановський та Ігор Устименко фінішували веломарафон Northcape4000, маршрут якого проходив з Італії до Норвегії.

Про це йдеться на офіційному сайті змагань Northcape.

Ігор Устименко та Євген Малахановський фінішували третій NorthCape4000, відтак змагання офіційно закінчилося“,- повідомляють організатори.

У марафоні брало участь 141 людина та лише 65 з них подолали всю дистанцію змагань.

Учасники проїхали 4500 км по найкрасивішим місцям світу, витримавши неймовірні труднощі, показавши силу та рішучість, вони завоювали потужний титул – Фінішер NorthCape4000“, – йдеться у повідомленні організаторів Northcape.

Не можу сказати, що це було легко, але і не скажу, що дуже складно. 4500 км ми їхали в турінг режимі і схоже, єдині туристи, які вижили серед “endurance cyclists”. Останні кілометри відчувалися один за двадцять, не менше. Ми отримали колосальний досвід і підвищили свій скіл до небес

– розповідає про фініш Євген.

Мандрівник подякував за підтримку дружині та усім прихильникам – “Дякую всім хто був з нами. Величезне спасибі за підтримку моєї коханої“.

Ну ось і все, не було ніяких сумнівів що все це закінчитися саме на цьому місці, хоча були і моральні труднощі, з якими мені допомогла впорається моя дружина, за що їй величезне спасибі, стільки терпіння, любові і підтримки не зміг би дати ніхто. Такі речі потрібно проживати!

– ділиться враженнями Ігор. 

Дякую всім хто підтримував і тим хто не вірив, ви всі зіграли свою роль в нашому фініші. Чекайте відео на каналі 
Adventure Team
“, – підсумував фінішер.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...