Україна і Росія відновлять підготовку до обміну ув’язненими

153

27 серпня відновиться підготовка до обміну ув’язненими, при цьому їх повернення на батьківщину планується провести до кінця тижня.

Про це повідомив адвокат росіян, які знаходяться в українських в’язницях, Валентин Рибін.

“Я очікую обміну цього тижня. Точну дату поки сказати не можу. Справа в тому, що в Україні з 24 серпня вихідні. З вівторка відновиться активна робота, і почнуться зрушення. Так чи інакше, незабаром все має статися”, – розповів Рибін.

Як уточнюється, зараз сторони також вирішують проблему зняття всіх звинувачень з осіб, заявлених на обмін. За словами Рибіна, у тих, хто буде в підсумку відправлений на батьківщину, не повинно повторно виникнути проблем із законом через колишні звинувачення.

“Ми займаємося питанням процесуального очищення тих, хто буде проходити через обмін. Це повинно відбутися. З вівторка процедура підготовки людей до обміну буде продовжена”, – повідомив адвокат росіян.

При цьому остаточного рішення, скільки людей буде у списках по обидва боки, досі немає. За словами одного з близьких до процесу співрозмовників, “формула 33 на 33, що спливла в ЗМІ — умовна, оскільки по деякими людям досі немає ясності”.

Рибін зазначив, що оголошені цифри не можна називати остаточними.

“Це можлива формула. Склад обговорюється в процесі щоденної роботи. Може бути більше, а може і менше”, – підкреслив правозахисник.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...