У Києві пройдуть дні кіно про подорожі

194

З 29 по 31 серпня в столичному Кінопарку пройде захід “Кіно та подорожі під відкритим небом”. В рамках днів кіно можна буде подивитися такі хіти, як “Вікенд у Парижі” або “Джунглі”, а також нішевий короткий метр.

Фестиваль відкриє документальна картина, знята Роном Фріке “Самсара”. У цьому фільмі режисер переносить глядача в найрізноманітніші точки земної кулі. Священні родючі землі й спекотні пустелі, прославлені святі місця і промислові центри, зони стихійних лих, повеней, ураганів, землетрусів, або навпаки — спокійні континенти. Цей проект знімався у 25 країнах протягом майже 5 років.

“Ми вирішили організувати дні кіно про подорожі, щоб навіть знаходячись в Києві ми всі змогли зануритись в атмосферу пригод, пережити разом з героями їхній шлях і розвиток, які неодмінно дає кожна мандрівка. Фільми підібрані не випадково для того, щоб розповідати людям, що типове “галопом по Європах” і “побачити 10 країн за 10 днів” – це не єдиний спосіб подорожей”, – розповідають організатори з команди DREAM Hostels.

Фільми програми стосуються складних викликів під час подорожей, таких як подолання джунглів, неймовірних дистанцій пішки й підкорення вершин. Інша ж частина стрічок спрямована на зміни мислення під час подорожей. Фільми про занурення в культуру і традиції різних народів, про можливість залишитися в одному місці, щоб зрозуміти, як влаштоване життя в іншому мегаполісі або чужій країні, про спроби приміряти на себе звичаї та звички місцевих жителів.

В рамках цього заходу відбудуться зустрічі з досвідченими мандрівниками, які розкажуть про свій досвід знайомств з містами та країнами, а також про свою філософію подорожей.

Вхід на захід – вільний.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...