Сталася найбільша хакерська атака на користувачів iPhone, і Google її виявив

129

Користувачеві iPhone було достатньо просто зайти на заражений сайт, після чого хакери отримували доступ до його геолокації, повідомлень і файлів

Компанія Google розповіла про масштабну хакерську атаку на пристрої під управлінням iOS, яка здійснювалася протягом більше двох років і була припинена лише в лютому 2019 року.

Про це пише УНН.

Атака стала можливою через уразливості в операційній системі. Цілями стали пристрої з версіями iOS з 10-ї по 12-у, пише Медуза з посиланням на Techcrunch. Користувачеві iPhone було достатньо просто зайти на заражений сайт, після чого хакери отримували доступ до його геолокації, повідомлень і файлів.

Зловмисники також отримували можливість встановити на заражений телефон спеціальний імплант, який забезпечував доступ до будь-яких сертифікатів, що зберігаються на iPhone – це дозволяло, у тому числі, читати листування в месенджерах із наскрізним шифруванням, таких як WhatsApp і Telegram.

Після перезавантаження пристрою програма-шпигун автоматично переставала працювати, але у хакерів все одно могла залишатися інформація про паролі. За даними Google, у результаті атаки щотижня заражалися тисячі айфонів. Видання Motherboard зазначає, що, імовірно, це була найбільша в історії атака на користувачів телефонів Apple.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...