ТОП-5 подій літа у Києві, які вплинуть на подальше життя

160

Літо промайнуло, як завжди, непомітно, але за ці три місяці у столиці сталось чимало цікавих подій.\

Depo.Київ склав рейтинг найбільш цікавих подій, які так чи інакше вплинули або в найближчому майбутньому вплинуть на життя киян. Як завжди? починаємо з менш важливих подій і йдемо до більш важливих.

5 місце – сміття будемо виносити на вулицю 

Нещодавно у  мерії розпочались розмови про те, що потрібно напрацювати нову систему викидання сміття з квартир киян. Рішення у чиновників дуже просте – заварити сміттєзбірники на поверхах будинків. Таким чином? у мерії хочуть, щоб кияни виносили сміття прямісінько на вулицю до контейнера. Автори такої ідеї впевнені, що у будинках після даного кроку зникне антисанітарія. Мовляв, у сміттєзбірниках є багато щурів, що погано впливає на загальний стан будинків. 

4 місце – нові тарифи на воду

Ще кілька місяців тому киян почали готувати до підвищення тарифів на холодну воду. У “Київводоканалі” це назвали ласкаво “коригування тарифу”. Мовляв, потрібно скоригувати тариф у зв’язку з тим, що у працівників “Київводоканалу” ледь не найнижчі зарплати у даній галузі. На підприємстві навіть заявили, що провели громадські слухання і громада погодила підвищення тарифу на 6%. Тобто, якщо зараз куб холодної води коштує 20,376 грн., то вже восени буде коштувати 21,593 грн.

3 місце – колапс для мешканців Борщагівки

А ще цього літа у столиці відбувались масштабні будівельні роботи. Наприклад, розпочалась реконструкція Борщагівського шляхопроводу. У зв’язку з тим, що по даному шляхопроводу зараз не можуть їздити трамваї, мешканців Борщагівки пересадили на автобуси. Проте у години пік це створює колосальні незручності для пасажирів, адже автобуси постійно стоять у пекельних заторах. Крім цього розпочалась реконструкція проспекту Степана Бандери. У зв’язку з цим мешканці Троєщини також вимушені стояти у заторах. Зараз комунальники активно реконструюють проспект Бандери біля Йорданського озера. Тому тягнучки з машин розпочинаються ще на перетині проспекту Бандери з вулицею Електриків.

2 місце – метро на Виноградар

Крім цього влітку на повну “закрутилось” будівництво метрополітену в бік Виноградаря. Неподалік діючої станції метро “Сирець” розгорнуто будівельний майданчик. Тут є глибокий колодязь глибиною 45 метрів, в який регулярно спускаються будівельники. На початку літа вони завершували тут підготовчі роботи для початку будівництва тунелю. Якщо пройти цим тунелем вглиб, то можна побачити стіну за якою вже знаходиться інфраструктура діючого метро, а за 200 метрів від цієї перегородки розташована станція “Сирець”. Дві нові станції метро на Виноградарі обіцяють відкрити наприкінці 2021 року.

1 місце – скандальний “міст Кличка”

Перед самим початком літа для киян відкрили пішохідний міст над Володимирським узвозом. Хоча ще під час будівництва так званий міст Кличка набув поганої слави. Наприклад, перед початком будівництва мосту йшлося про те, що об’єкт затягне на 260 мільйонів гривень. Проте на початку червня стало відомо, що усі роботи з будівництва та благоустрою прилеглої території мосту вже оцінюються у понад 400 мільйонів гривень. Але навіть такі витрати не врятували міст від ганьби. Вже за кілька днів після відкриття тріснуло скло на одній з панелей мосту.

Згодом подібні проблеми були ще раз. Таким чином об’єкт, який у мерії називали ледь не найпотрібнішим у місті, став просто скандальним. 

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...