Greenpeace використовує карту з “російським” Кримом

175

Окупований Крим показаний частиною Росії на інтерактивній карті пожеж в РФ міжнародної екозахисної організації Greenpeace.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Російське відділення міжнародної організації Greenpeace використовує карту, де Крим позначений частиною території країни-агресора Росії.

На сайті вказано, що організація використовує карту некомерційного інтернет-ресурсу OpenStreetMap, картами якого користуються десятки всесвітньо відомих компаній і урядових організацій, зокрема Facebook, Wikipedia, Microsoft, Uber, Amazon, BBC, The New York Times і Організація Об’єднаних Націй.

Торік OpenStreetMap потрапив у скандал через те, що «відрізав» Крим від України. Українські волонтери OpenStreetMap, Міністерство закордонних справ України та посольство України в Великій Британії офіційно звернулися до центрального офісу OpenStreetMap у Лондоні з вимогою повернути Крим на карті до складу України.

У грудні 2018 року міжнародний проект OpenStreetMap позначив Крим територією України, після того як до них звернулися з претензіями через зображення «російського» Криму на карті. При цьому на мапі Криму залишилися згадка, що «півострів входить у Південний федеральний округ (Росії – КР)».

Редакція Крим.Реаліі звернулася до Greenpeace з проханням прокоментувати ситуацію. Відповідь від російського відділення Greenpeace поки не надійшла.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...