“Кернел” інвестує в порт “Чорноморськ” 3 мільярди

128

“Адміністрація морських портів України” і аграрна група “Кернел” підписали договір про взаємодію, який передбачає інвестиції агрогруппи в розвиток інфраструктури морського порту “Чорноморськ” в обсязі понад 3 мільярди гривень.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

До кінця 2020 року в порту планується провести днопоглиблення біля чотирьох причалів і побудувати новий зерновий термінал, який забезпечить збільшення перевалки до 6 млн тонн.

“Договір між АМПУ і “Кернел” – це хороший приклад державно-приватного партнерства і черговий крок системного розвитку порту “Чорноморськ”, яким займається АМПУ”, – заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Реалізація проекту сприятиме поліпшенню умов для експорту продукції українських підприємств, збільшенню суднозаходів і створенню близько 250 нових робочих місць в порту “Чорноморськ”, додав Вецкаганс.

Генеральний директор “Кернел” Євген Осипов заявив, що стратегічна мета компанії до 2020 року – збільшити обсяг експорту зернових до 8,8 млн тонн за рахунок запуску нового терміналу в “Чорноморську”.

Згідно з документом, АМПУ до кінця 2020 року повинна виконати реконструкцію операційної акваторії першого ковша Сухого лиману (5 черга будівництва) до 15 м і забезпечити днопоглиблення уздовж кордону лінії причалів №14-17, на яких оперують термінали компанії “Кернел”.

Глибини операційної акваторії біля причалів будуть доведені до 14-15 м.

Обсяг інвестицій в проект державно-приватного партнерства з боку АМПУ становитиме майже 230 млн грн.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...