Bolt займається розвитком технології безпілотних автомобілів

230

Платформа пасажирських перевезень Bolt анонсувала запуск безпілотного таксі у 2026 році.

Про це повідомляє представництво Bolt в Україні.

“Багато технологічних компаній займаються розробкою безпілотних автомобілів, а ми натомість хочемо вибудувати технологію для безпілотних машин, яка ґрунтується на програмному забезпеченні та вже наявних навігаційних додатках. Це надасть чудову можливість використовувати знання розробників Bolt про машинне навчання, мапи та їх оптимізацію”, – розповів керівник із розробки продуктів Bolt Євген Кабанов.

Перші тестові поїздки відбудуться вже наступного року, а перші автомобілі без водія планують запустити у системі Bolt через сім років.

Компанія хоче розробити технологію, яка дозволить автомобілям досягти четвертого рівня автономності, коли нема потреби у втручанні людини в управління засобом пересування за винятком “білих плям” на мапах або екстремальних погодних умов.

Довгострокова мета проекту – інтегрувати безпілотні автомобілі у транспортну платформу Bolt у 2026 році.

“Основна мета Bolt – зробити пересування у містах простішим, швидшим і безпечнішим. Вимоги до транспортних послуг зростають; за допомогою безпілотних автомобілів ми зможемо розв’язувати транспортні питання на іншому рівні”, – пояснив Кабанов.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...