На Черкащині дівчинку вдарило струмом, коли вона робила селфі на вагоні

115

У селі Ленському Смілянського району на Черкащині 13-річна дівчинка робила селфі на залізничному вагоні і отримала удар струмом високої напруги. Наразі її стан важкий, але стабільний.

Про подію повідомила у Facebook речниця «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ірина Назарок.

Тринадцятирічна дівчинка, роблячи селфі на вагоні, отримала ураження струмом від високовольтних мереж… Дівчинка перебувала у свідомості, але стан був дуже тяжким: вона отримала термічний опік (ураження струмом, електричний опік ІІ-ІІІ ступеня, площа опіку 100%) та опіковий шок», – йдеться у повідомленні.

Дівчинку рятували три бригади екстреної медичної допомоги. Після надання допомоги на місці дитину повезли до Черкас, і на пів дорозі до обласного центру передали реанімаційній бригаді Черкаської станції швидкої медичної допомоги.

Сьогодні за життя дівчинки борються медичні працівники КПН «Перша Черкаська міська лікарня».

«Пацієнтка має опіки понад 90 відсотків площі тіла, 25 відсотків із них – глибокі. Її стан вкрай важкий, але при цьому стабільний», – повідомив кореспондентові Укрінформу заступник директора закладу з медичної роботи Дмитро Задериголов.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...