«Себе потерпілим не вважаю»: Сенцов заявив, що не збирається судитися з Росією

115

Звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов заявив, що не подаватиме окремий позов проти РФ щодо викрадення і катування.

Про це Сенцов сказав, відповідаючи на запитання журналістки Громадського радіо.

Він уточнив, що його влаштовує те, що його позов об’єднали з позовом України проти в Росії в Європейському суді з прав людини. І він вважає важливим дочекатися результатів його розгляду. Таку саму позицію має і Олександр Кольченко.

Зазначимо, 4 жовтня 2018 року Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду позов ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова, який голодує 144 день у російській колонії. Про це у повідомив керівник міжнародної правозахисної групи «Агора» Павло Чиков.

«Ще одна суперновина. ЄСПЛ комунікував справу Олега Сенцова. Суд пов’язав його скаргу зі справою України проти Росії про анексію Криму», — повідомив Чиков.

7 вересня відбувся обмін у форматі «35 на 35» ув’язненими між Росією та Україною.

24 українські моряки, Олег Сенцов, Микола Карпюк, Станислав Клих, Едем Бекіров, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олексій Сизонович, Євген Панов та Артур Панов повернулися до України.

Нині 8 з 11 звільнених полонених, доправлених у «Феофанію» 7 вересня для обстеження, перебувають у медзакладі, двоє — на амбулаторному лікуванні. Ще одного пацієнта, Станіслава Клиха, перевели до спецвідділення військової прокуратури.

Усі 24 українські моряки перебувають у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Стан їхнього здоров’я оцінюють як задовільний.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...