У новій Раді зафіксували перше кнопкодавство — ЧЕСНО (відео)

133

У Верховній Раді 9-го скликання,ймовірно, зафіксували першого депутата-кнопкодава – мажоритарника Олександра Ковальова.

Відео, на якому видно як нардеп натискає відразу дві кнопки, опублікував Громадський рух «ЧЕСНО».

Судячи з відео, Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області – Максима Єфімова. Він це зробив під час голосування за проект закону про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент) за основу. У результатах голосування навпроти прізвища Єфімова зазначено, що він голосував «за».

У коментарі ЧЕСНО Ковальов спочатку спростовував факт кнопкодавства, але після перегляду відео,  визнав, що порушив Конституцію, передає видання.

Там видно, что я кнопку нажал? Плохо, очень ужасно… Если взять систему взвешивания грехов, что нарушено за какие-то периоды, то пусть это будет самый-самый маленький грех, потому что уже нарушено больше… Если уж бороться за Конституцию, то давайте с большего бороться, а кнопка…

– заявив депутат.

(Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо…Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай цей буде най-найменший гріх, тому ще порушено більше…Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшим боротися, а кнопка…)

Натомість нардеп, за якого, ймовірно, голосував Ковальов, Максим Єфімов на запитання Руху ЧЕСНО почав віджартовуватись:

Магия была в том, что я залез под ручку и нажимал на кнопку… Я был под столом и нажимал на кнопку. Отстаньте от меня, пожалуйста

— сказав Єфімов.

(Магія була в тому, що я заліз під ручку та натискав на кнопку…Я був під столом та натискав на кнопку. Відчепіться від мене, будь ласка)

Нагадаємо, 21 червня Зеленський вніс у Раду невідкладний закон про “кнопкодавів”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...