Киянам знесло дах через постійні проблеми з міською електричкою: Люди заблокували рух потягів

966

Усе сталось на станції міської електрички “Троєщина-2”, де пасажири просто заблокували рух усіх потягів.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на сторінку у “Фейсбуці” спільноти “Київ оперативний”.

Зокрема, зранку, 12 вересня, пасажири як завжди приїхали на станцію міської електрички “Троєщина-2” до якої курсує трамвай.

Втім, було знову скасовано одразу кілька рейсів міської електрички. Причому, пасажирів про це ніхто не повідомляв заздалегідь.

Зрештою у людей увірвався терпець, адже міська електричка вже майже рік працює з постійними перебоями – скасовується купа рейсів. Пасажири просто заблокували рух коліями, якими окрім міської електрички також курсують вантажні потяги.

16+, нецензурна лайка. У людей, які вимушені користуватися міською електричкою, увірвався терпець і поблизу станції «Троєщина 2» вони повністю заблокували її рух. Причини:1. Електричка їздить не за розкладом2. Замість 6 вагонів приїжджає 4.3. Частина дверей в електричці не відчиняється. 4. Тієї електрички що приїздить замало для всіх охочих. 5. Частину рейсів взагалі скасованоІ т.д.Попереджувальні «дзвоники» були вже давно, але хіба комусь це цікаво? От і догралися. Наприклад, вчора було таа: https://kyivoperativ.info/other/smotret-video-1407/

Posted by Киев Оперативный on Wednesday, September 11, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...