Максим з ЗСУ: «Ми програли бій. Битва попереду»!

254

Української армії, як бойової одиниці,  до війни не було. Майже всі, хто був при владі до початку бойових дій  2014 року – нищили наше військо.

Бійці – деморалізовані корупцією. Їх використовують у приватних цілях, роблять з них будівельників, а не воїнів. Тому й не дивно, що всі втікали від служби в армії. Відповідно, якість підготовки наших захисників, була ніякою.

Проте з часом, появилися люди. Які пішли служити, а потім – воювати. Уже свідомі, в своїм прагненні – змінювати ЗСУ. Один з них, офіцер ЗСУ – Максим.

Спочатку, він підписав контракт на три роки. Проте витримав тільки рік. Не міг дивитися на те, що відбувається в нашій армії. Як не вистачає кваліфікованих офіцерів, котрі б наводили лад у війську. Тому поступив в поступив в Національну академію сухопутних військ міста Львів.

Закінчивши навчання у 2018 році, Максим, уже будучи офіцером – поїхав на фронт. Зразу попав під Донецький аеропорт. Там він зрозумів, що йому  доведеться боротися з старими порядками і тими людьми, які їх підтримують.

«Радянська  бюрократична система, яка прижилася в нас – гальмує розвиток армії. Бійцям, аби щось отримати, треба написати кучу заявок, списати кілограми макулатури. І не факт, що дадуть. Тому хлопці і дівчата,  звертаються до волонтерів або купляють потрібні речі за свої кошти». – коментує Максим такі негативні  випадки, які дуже часто трапляються в армії.

Його батьки, радіють, що Максим захищає Україну та першим у сім’ї, став –  військовим офіцером.  Тоді, як більшість друзів Максима, байдужі до проблем в Україні! Вони не хочуть чути про війну, а моментами, навіть їдуть на роботу в Росію.

Та Максим не здається. Він каже: «Ми програли бій. Битва попереду»!

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...