Повернення бранців Кремля не може стати ціною втрати незалежності держави – президент Естонії

88

Війна на Сході і окупація Кримського півострова — це ті речі, які не можна прийняти.

Про це повідомила Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд під час брифінгу після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Ми будемо нагадувати про це знову і знову на міжнародному рівні. Звичайно, ми повинні шукати рішення. Україна має шукати рішення. Міжнародна спільнота повинна рухатися до рішень. І нещодавній обмін полоненими може бути помітним кроком на цьому шляху. Але це не може стати ціною суверенітету України”, – підкреслила Кальюлайд.

Водночас вона запевнила, що Естонія завжди буде підтримувати кроки України на цьому шляху, а також у продовженні процесу реформ та боротьбі з корупцією.

“Коли ваша країна перебуває в такій ситуації, це великий виклик. І ми вам співчуваємо. Але в України немає іншого шляху. І я знаю, що нинішні лідери України знають про це. І тільки так Україна може залишатися на шляху, який іде ближче до ЄС і НАТО. Це те, що ми обговорили глибоко з паном Президентом. І я запевнила, що ми готові продовжувати практичну співпрацю, робити практичні кроки. І ми записуємо, де саме вам потрібна наша допомога, на вашу думку. І ми її надамо також на міжнародному рівні”, – зазначила Президент Естонії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...