У Миколаєві на газовій заправці застрелили троє людей

142

Поки розглядається одна версія події – пограбування

У Миколаєві на газовій заправці виявлено три трупи з вогнепальними пораненнями. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зазначається, що в приміщенні газової заправки “Фактор”, розташованої по вулиці Новозаводська, виявлено три трупи зі слідами насильницької смерті.

Тіла загиблих виявила дружина одного з працівників заправки, яка вранці прийшла до чоловіка. Прийшовши на заправку і побачивши, що в касі нікого немає, вона увійшла в приміщення і побачила три тіла, що лежали в калюжах крові. Один з них був її чоловіком. Шокована жінка тут же викликала поліцію. За її словами, як мінімум двоє вбитих – це працівники заправки“, – йдеться в повідомленні.

В даний час на місце події прибув кінолог зі службовою собакою, щоб спробувати взяти слід злочинців. Поки розглядається одна версія події – пограбування.

Зазначимо, що заправка “Фактор” є одним з найбільших газових заправок в місті. Тут заправляються в основному маршрутки, а також водії транзитного транспорту. Щоденний оборот заправки складає сотні тисяч гривень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...