Рада прийняла закон Зеленського про План оборони України

114

Нардепи надали право президенту затверджувати структуру Плану оборони України

Верховна рада України прийняла за основу законопроект №1011 авторства президента Володимира Зеленського про План оборони України, передає кореспондент РБК-Україна.

За закон проголосували 286 нардепів.

Документом передбачене законодавче врегулювання видання Плану оборони України і надання права президенту затверджувати його структуру.

“Ухвалення цього закону дозволить створити умови для підготовки органів державної влади, всіх складових сектору безпеки і оборони України, органів місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан і відсічі збройної агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони”, – зазначено в пояснювальній записці.

У законі визначено, що план оборони України – складова частина оборонного планування, яка містить сукупність документів, що визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, військових, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних та інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

Нагадаємо, Рада схвалила цей проект закону президента про План оборони України в першому читанні 12 вересня. Законопроект тоді підтримали 316 нардепів.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...