На аукціоні продали білизну дружини Гітлера

229

На аукціоні у Британії продали комплект шовкової спідньої білизни Єви Браун. Покупець віддав за нього 6,3 тисячі фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє CNN.

За білизну дружини Гітлера заплатили анонімно, покупець зробив ставку телефоном. У комплект входять нічна сорочка (2600 фунтів стерлінгів) і труси Єви (3700 фунтів стерлінгів), на яких є вишивка у вигляді її ініціалів.

Також збереглася етикетка, на якій зазначено, що вони були зроблені в 1944 році в Баварії. Спочатку аукціонний будинок Humbert & Ellis сподівався отримати за білизну Єви Браун по 800 фунтів стерлінгів. Однак на аукціоні виник ажіотаж, і ціна лотів піднялася в сім разів.

Також на аукціоні продали золотий браслет зі свастикою і портретом Гітлера. Він належав дружині нацистського лідера Германа Герінга. За аксесуар віддали 1850 фунтів.

Єва Браун була коханкою Гітлера, а згодом і дружиною. Вона вийшла за нього заміж у 1945 році і померла, скоївши з ним самогубство, наступного дня після їхнього одруження. Аукціоніст Джонатан Гумберт заявив, що існує «багаторічний інтерес» до об’єктів Другої світової війни.

«Триває багаторічний інтерес до особистих артефактів з таких сумнозвісних цифр Другої світової війни, і відповідно на такі предмети, навіть без походження, завищують високі ціни», — зазначив Гумберт.

Продаж нацистських пам’яток у Великій Британії не є незаконним, але деякі аукціонні будинки відмовляються продавати такі об’єкти.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...