Трамп “ступив на небезпечне мінне поле”

162

Якщо президент Дональд Трамп обговорював з Володимиром Зеленським розслідування проти сина Джо Байдена, то це є загрозою національній безпеці.

Про це повідомила спікер конгресу США Ненсі Пелосі.

“Ми повинні бути впевнені, що президент і його адміністрація проводять нашу національну безпеку та зовнішню політику в інтересах американського народу, а не в особистих інтересах президента”, – заявила Пелосі.

У США набирає обертів скандал після того, як співробітник розвідки, який опрацьовував телефонну розмову Президента Трампа з “іноземним лідером”, яким може бути Президент України Володимир Зеленський, подав скаргу своєму керівництву. Його непокоїли окремі висловлювання Дональда Трампа, які, згідно з даними американських ЗМІ, можуть трактуватися як тиск на українську сторону з метою примусити відкрити розслідування проти родини Джо Байдена, який є прямим конкурентом Трампа на наступних виборах Президента США.

У п’ятницю видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, ознайомлені із ситуацією, повідомило, що під час телефонної розмови президентів США й України в липні цього року Дональд Трамп принаймні вісім разів повертався до прізвища Джо Байдена в контексті необхідності ініціювати в Україні розслідування проти його сина.

Перед виходом публікації WSJ Дональд Трамп неодноразово заперечував, що говорив про будь-які “невідповідні речі” з іноземним лідером. Крім того, у п’ятницю він прямо заявив журналістам у Білому домі, що не обговорював жодних питань щодо Байдена із президентом Зеленським.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...