у Нью-Йорку близько 300 тисяч людей взяли участь у кліматичному марші

108

Кількість учасників настільки велика, що поліції Нью-Йорка довелося перекрити ледь не весь район Lower Manhattan, включно зі входом на Бруклінський міст.

Про це повідомляє Громадське.

Протестні акції відбуваються з нагоди спеціального саміту ООН із питань клімату, що відбудеться з 21 по 23 вересня у Нью-Йорку. На ньому лідери з понад сотні країн збираються, аби продемонструвати конкретні плани зі збільшення національних внесків кожної держави у Паризьку кліматичну Угоду.

До Кліматичних маршів по всьому світу доєдналися 156 держав одночасно. Нагадаємо, Марші за клімат розпочала 16-річна школярка Грета Тунберг. Вона пропускала школу щоп’ятниці, починаючи з серпня 2018 року, а натомість виходила на одиночні пікети біля будівлі шведського парламенту, вимагаючи вжити заходів для запобігання глобальному потеплінню.

Така акція стала початком рух Fridays for Future. Відтоді до нього долучилися понад мільйон молодих людей з усього світу. 23 вересня 2019-го еко-активістка планує взяти участь у кліматичному саміті ООН у Нью-Йорку.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...