Австрія запускає потяг до Перемишля зі зручною пересадкою в Одесу і Львів

192

У той же час пересадка на потяг до Києва буде незручною

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) і потяга у зворотньому напрямку – Eurocity 105 зі зручними пересадками на потяг в Україну. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня. Поїзди формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 і 2 класів. Обслуговування поїздів у Польщі та Чехії буде здійснюватися спільно із залізничними компаніями цих країн – PKP Intercity і České dráhy. У Богумині в напрямку Граца до поїзда будуть причіпляти додаткові чеські вагони.

З Граца поїзд виїжджатиме у 05:28 і прибувати на головний залізничний вокзал Відня – у 08:10, в Остраву – 11:02, в Краків – о 15:00, в Перемишль – 17:56. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 10:14, 16:58 буде у Відні, а в 22:33 – в Граці.

За словами прес-секретаря ÖBB Бернхарда Рідера, в Перемишлі буде можлива пересадка на потяг до Львова і Одеси.

Так, поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває в Перемишль у 09:50, тобто за 25 хвилин до відправлення поїзда Перемишль-Грац. А у зворотному напрямку з Перемишля потяг до Одеси через Львів йде у 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

У той же час, потяги “Інтерсіті+” з Києва прибувають пізніше часу відправлення поїзда Перемишль-Грац і відправляються раніше часу прибуття поїзда Грац-Перемишль.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...