ВІЙНА І ДІТИ: ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ(відео)

120

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та БО БФ  «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», презентують дослідницький звіт «Діти, яких торкнувся збройний конфлікт  в Україні», а також обговорять   пропозиції щодо розвитку системи державного захисту таких дітей.

Звіт підготовлений командою БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за авторством юристки та експертки з адвокації Ірини Лоюк.

Довідково. Захід відбудеться в рамках проєкту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту», який реалізується Stabilization Support Services за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Учасники: Оксана Коляда – міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Руслан Колбаса – директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України; Ірина Лоюк – юристка, експертка з адвокації, авторка дослідницького звіту «Діти, яких торкнувся збройний конфлікт в Україні».

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...