Головою ЦВК обрали Олега Діденка

746

Головою Центральної виборчої комісії обрано Олега Діденка. 

Відповідне рішення ухвалено за результатом таємного голосування новообраними членами Центральної виборчої комісії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За Діденка віддали голоси 16 із 16 членів ЦВК.

Кандидатуру Олега Діденка запропонував член ЦВК Сергій Дубовик. Інших кандидатур для голосування на обрання головою ЦВК не було.

Олег Діденко народився 8 травня 1980 року. У 2003-2014 роках — помічник-консультант народних депутатів України, в тому числі на постійній основі. З квітня 2014 по вересень 2019 року — член Центральної виборчої комісії України.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 9 вересня вніс до парламенту подання про дострокове припинення повноважень членів ЦВК. Своє подання Президент, зокрема, мотивував тим, що під час здійснення реєстрації кандидатів на вибори ЦВК нібито діяла упереджено і всупереч принципам, визначеним виборчим законодавством. У поданні також зазначається, що 28 рішень ЦВК були скасовані судами. 

Верховна Рада 13 вересня ухвалила постанову “Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії”. 

У п’ятницю, 4 жовтня, Верховна Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...