Нова директорка МВФ заявила про загрозу «синхронізованого уповільнення» глобальної економіки

159

Світова економіка перейшла від спільного висхідного імпульсу до «синхронізованого уповільнення», заявила нова директорка Міжнародного валютного фонду в своїй першій промові, згадуючи на торгові війни, Brexit та загальну геополітичну невизначеність.

Про це повідомляє «dpa international».

«Світова економіка зараз знаходиться в синхронізованому сповільненні», — сказала Крісталіна Георгієва, йдеться у стенограмі виступу.

«Це поширене уповільнення означає, що зростання цього року впаде до найнижчих темпів з початку десятиліття», — додала Георгієва.

Вона зазначила, що через торговельну напругу «виробництво та інвестиції у всьому світі істотно ослабли», що може спричинити негативний вплив на сферу послуг.

Георгієва сказала, що всі нації готові програти у торговій війні.

Вона також попередила провідні економіки з низькими відсотковими ставками бути обережними, заявивши, що така політика є «негативними побічними ефектами та непередбачуваними наслідками».

Щодо змін клімату, Георгієва сказала, що «ціна бездіяльності» зависока, і висловила підтримку реформуванню податкових кодексів, щоб застосувати більший податок на викиди вуглецю.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...