Богдан заявив, що «ніколи не бачив та не спілкувався з Семом Кісліним»

143

Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що він ніколи не бачив і не спілкувався з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним.

Про це повідомив очільник президентського Офісу у Facebook.

«У відповідь на чисельні запити журналістів радий повідомити, що ніколи не бачив та не спілкувався з американським громадянином Семом Кісліним, ні в США, ні в Україні», – зазначив Андрій Богдан.

Раніше Офіс президента оприлюднив заяву, у якій вони заперечували інформацію про зустріч Володимира Зеленського із Семом Кісліним.

Водночас твердження про окрему зустріч Зеленського з Кісліним в Нью-Йорку в самому розслідуванні не було, натомість повідомлялося наступне: «25 вересня під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в США в районі готелю «Паркер» відбулися дві зустрічі: одна – безпосередньо в готелі, інша – в сусідній будівлі, в ресторані «Русская чайная». У першій, офіційній, брав участь сам Зеленський і ще кілька десятків людей. Друга, неофіційна, пройшла в більш тісному колі – і Зеленського на ній представляв керівник офісу президента Андрій Богдан. Судячи з фото та свідчень двох незалежних одне від одного джерел, Сем Кіслін як мінімум був присутній у місці проведення першої зустрічі і був організатором і учасником другої».

Примітно, що на момент публікації матеріалу Офіс президента не надав відповіді на офіційні запити від «Схем» щодо контактів Володимира Зеленського та Андрія Богдана із Семом Кісліним у Нью-Йорку.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...