У центрі Києва обмежать рух у зв’язку з футбольним матчем

1 119

14 жовтня також буде продовжена робота метрополітену на годину

У центрі Києва в понеділок, 14 жовтня, заборонять рух транспорту, а також роботу метро продовжать на годину у зв’язку з футбольним матчем. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як повідомляється, 14 жовтня на стадіоні НСК “Олімпійський” відбудеться кваліфікаційний матч “Євро-2020” між національними збірними командами України та Португалії. У зв’язку з цим для безпечного руху вболівальників, пішоходів і пасажирів КМДА вніс кілька змін в транспортний рух.

Таким чином, передбачено заборону:

  • з 6:00 14 жовтня до 01:00 15 жовтня – зупинки та стоянки транспорту на вул. Казимира Малевича (від вул. Ковпака до вул. Івана Федорова) і на вул. Миколи Грінченка (від вул. Івана Федорова до вул. Кіровоградської)
  • з 6:00 14 жовтня до 01:00 15 жовтня – зупинки та стоянки транспортних засобів на вул. Еспланадній (від вул. Басейної до вул. Саксаганського) і на вул. Фізкультури (від вул. Великій Васильківській)
  • з 18:00 14 жовтня до 01:00 15 жовтня – руху транспорту на вул. Еспланадній (від вул. Басейної до вул. Саксаганського), вул. Жилянській (від вул. Великій Васильківській), вул. Шота Руставелі (від вул. Жилянської до вул. Басейної), крім наземного пасажирського транспорту;
  • з 16:00 14 жовтня до 01:00 15 жовтня – руху транспорту на вул. Фізкультури (від вул. Великій Васильківській), крім наземного пасажирського транспорту;
  • з 23:00 14 жовтня до 01:00 15 жовтня – руху транспорту на вул. Великій Васильківській (від вул. Ділова до вул. Жилянської), крім наземного пасажирського транспорту;
  • руху всіх видів транспорту на час проведення маршу вболівальників збірної України шляхом його прямування: парк ім. Тараса Шевченка – вулиця Льва Толстого – площа Льва Толстого – вулиця Велика Васильківська – вул. Рогнединская – вул. Еспланадна – Спортивна площа Троїцька площа – НСК “Олімпійський”.

Крім того, в ніч з 14 на 15 жовтня столичний метрополітен працюватиме на 1:00 довше.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...