ООН офіційно визнала порушення Росією Женевських конвенцій

99

В ООН визнали порушення Росією Женевських конвенцій щодо Криму через свідоме переселення людей з материкової частини в український Крим у спробах змінити демографію окупованого півострова.

Про це повідомив постпред України при ООН Володимир Єльченко, передає Укрінформ.

«Згідно з доповіддю, Російська Федерація заохочує переміщення власного населення на півострів, що є прямим порушенням Женевських конвенцій і явною ознакою намагань змінити демографічну структуру Криму», – заявив глава Українського представництва при ООН.

У цьому зв’язку Єльченко зауважив, що Україна очікує подальших кроків від ООН, спрямованих на припинення цих незаконних дій з боку Росії, а також на запобігання наслідків подібної діяльності окупаційної влади.

Доповідь генсека ООН про стан виконання української резолюції щодо захисту прав людини в тимчасово окупованому Криму була озвучена в понеділок на засіданні Третього комітету Генасамблеї ООН. У цьому зв’язку Єльченко подякував керівництву Організації за підготовку документа, а також за випуск інших доповідей щодо Криму.

Єльченко, крім того, звернув особливу увагу на основні причини порушень прав людини в Криму, а саме на іноземну агресію й тимчасову окупацію Росією українського півострова.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...