Гладковському оголосили підозру

160

Ексзаступнику секретаря Ради національної безпеки й оборони та президенту корпорації «Богдан» Олегу Гладковському оголосили підозру.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Йдеться про вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ст.366-1 (Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 25 лютого 2019 року журналісти проекту Bihus.info опублікували перше розслідування серії матеріалів щодо розкрадань в оборонній сфері, до яких начебто причетні люди з оточення чинного президента Порошенка.

27 лютого після аналізу інформації з розслідування Bihus.info Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування щодо розкрадань в оборонній сфері.

Президент Порошенко вранці 4 березня підписав указ про звільнення одного з фігурантів розслідування Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Увечері 4 березня журналісти проекту «Наші гроші» опублікували третю частину розслідування під назвою «Армія! Друзі! Бабки!». У ньому журналісти заявляють, що заступник секретаря РНБО Олег Гладковський знав про «бізнес» сина Ігоря Гладковського та також отримував  відкати за участь у ньому. Також розслідувачі показують приклад відмивання грошей на закупівлі у Росії висотомірів для ремонту літаків. За словами Лесі Іванової, у такий спосіб учасники оборудки збільшили ціну деталей у 7 разів.

16 березня Порошенко доручив Кабінету міністрів провести публічний аудит «Укроборонпрому» до 16 квітня.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...