ЗАТЯЖНА ТИМЧАСОВІСТЬ: ЯК ЖИВУТЬ ВПО У МІСЦЯХ КОМПАКТНОГО ПРОЖИВАННЯ (відео)

120

В прес-центрі агенції “Укрінформ” відбулася презентація звіту «Затяжна тимчасовість: як живуть ВПО у місцях компактного проживання»

Як повідомляють організатори, «термін придатності» тимчасового рішення розселення переселенців у деяких місцях компактного проживання (МКП) вже вичерпано. Що чекає на цих людей далі? Які є шляхи розв’язання проблеми? Як живуть переселенці в таких поселеннях і на що сподіваються?

Про це йтиметься під час презентації звіту «Затяжна тимчасовість: як живуть ВПО у місцях компактного проживання». Його підготовлено експертами БФ «Право на захист» на основі результатів моніторингу та опитувань, проведених в 41 МКП ВПО в 11 областях України та Києві. Участь у дослідженні взяли 1 528 мешканців місць компактного проживання. Питання стосувалися найбільш наболілих тем: умов проживання, намірів щодо переселення тощо.

Організатор: БФ «Право на захист» за підтримки УВКБ ООН.

Учасники: Пабло Матеу – представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні; Володимир Олексенко – координатор з питань захисту БФ «Право на захист»; Дар’я Лисенко – юристка, керівник київського офісу БФ «Право на захист»; Олена Кучер – представниця УВКБ ООН; Еліна Шишкіна – експертка з адвокації БФ «Право на захист».

До участі запрошені: представники місцевої влади регіонів, де розташовані місця компактного проживанні (МКП); представники самих МКП; представники профільних держорганів та міністерств — Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та  внутрішньо переміщених осіб України.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...