Слідчі ДБР повідомили про підозру в тортурах двом поліцейським

154

Двом поліцейським Васильківського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Київській області слідчі Київського територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру в тортурах.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба.

“Чоловік на зупинці громадського транспорту почав словесну суперечку з правоохоронцями. У відповідь вони застосували сльозогінний газ і почали бити людину прикладом автомата”, – йдеться в повідомленні.

Причому усе це відбувалося на очах у багатьох людей.

За словами директора ДБР, поліцейські надягли на потерпілого кайданки, вивезли його на безлюдну місцевість Васильківського району Київщини, де продовжили жорстоко бити.

“Дійшло до того, що горе-поліцейські закрили людину в багажнику, вдаривши прикладом згаданого автомата по голові. Тривали всі ці знущання близько чотирьох годин”, – зазначив директор ДБР.

Родичі чоловіка його розшукували і, сподіваючись на допомогу, зверталися до того самого Васильківського відділу поліції. Поліцейські, до речі повернули потерпілого саме туди, виписавши йому протоколи про адмінпорушення.

“Злочин хотіли приховати, від відповідальності втекти. Та не вийде. Бо коли мова іде про порушення прав людини, її гідності, заподіяння моральних та фізичних страждань громадянину, реакція може бути лише одна – притягнення до відповідальності”, – наголосив Труба.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...