АТОвці з числа внутрішньо переміщених осіб провели попереджувальний захід біля Секретаріату Президента

123

Близько двадцяти людей з числа учасників АТО, які являють собою внутрішньо переміщених осіб провели попереджувальний захід під стінами Секретаріату Президента, що на вул. Банковій.

Учасники в черговий раз підняли питання бездіяльності ряду чиновників та очільників міністерств щодо питання вирішення проблем ВПО з територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Так за словами Миколи Грекова, депутата Луганської міської ради 4 скликання, мера м. Олександрівськ, Луганської обл., учасника бойових дій АТО, ані міністри, які повинні опікуватися проблемами осіб, які були вимушені залишити свої домівки; ані чиновники, які отримують зарплатню за вирішення цих самих питань та проблем, не нічого не роблять з того, що місяць тому було обіцяно Президентом Зеленським, тим самими підставляючи його.

Мітингувальники, зокрема, попередили і владу, і чиновників секретаріату, що наступні заходи будуть мати безстрокові дії, якщо протягом наступного тижня вони не отримають відповіді на свої питання, пов’язані з тим, як жити тим мільйонам осіб, які були змушені покинути свої домівки, і які міри з врегулювання цієї  проблеми пропонує Президент та уряд.

Попереджувальна акція #АТОВПО під Офісом Президента України

Posted by V'yacheslav Serpokrylov on Sunday, October 20, 2019
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...