Порошенко вважає, що “Квартал 95” має вибачитися за пісню про підпал будинку Гонтаревої

158

Експрезидент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко вважає, що власники та керівництво студії “Квартал 95” повинні попросити вибачення.

Про це повідомив політик на своїй сторінці у Facebook.

“Хору Верьовки минає 77-й рік. За цей час він став одним із мистецьких символів України. Саме тому власники та менеджери “95-го Кварталу” та каналу “1+1″ мали би вибачитися – перед кількома поколіннями артистів, причетних до слави колективу, перед мільйонами шанувальників їхньої творчості. І, звичайно ж, перед головою Національного банку Валерією Гонтаревою”, – зазначив Порошенко.

При цьому політик переконаний, що оцінку діям теперішнього керівництва хору дадуть глядачі, а “можливо, кадрові висновки зробить Мінкульт”.

“Але хор – це значно більше, ніж його менеджмент. Ніж та група, яка співала в шоу”, – підкреслив він.

Водночас Порошенко нагадав, що в жовтні 2014 року Володимир Зеленський вибачився перед главою Чечні Рамзаном Кадировим за недоречний відеоролик, який вийшов у передачі “95-го Кварталу”.

“Історія з Рамзаном Кадировим довела, що “Квартал” вміє вибачатися, коли захоче. У ділків, які хотіли догодити власнику телеканалу, якому зобов’язані усім, крім хіба що свого народження, своїх ідеологічних цінностей немає. А над чужими вони знущаються вже не один рік”, – додав політик.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...