Імператор Нарухіто офіційно зійшов на престол у Японії — серед запрошених на церемонію був Зеленський

121

Японський імператор Нарухіто 22 жовтня офіційно проголосив своє сходження на престол на церемонії з участю лідерів понад 180 країн світу. Серед запрошених були і президент України Володимир Зеленський із дружиною.

«Я клянусь, що діятиму згідно з Конституцією та виконуватиму свою роботу як символ держави та єдності народу», – заявив Нарухіто під час промови в імператорському палаці, пише Reuters.

Як повідомляють у пресслужбі президента України, остання інтронізація японського імператора відбулася 30 років тому, тож цьогоріч Володимир Зеленський став першим українським президентом, запрошеним на церемонію.

Участь Президента України Володимира Зеленського та пані Олени Зеленської у церемонії інтронізації Імператора Японії Нарухіто.

Президент Володимир Зеленський та Перша Леді Олена Зеленська беруть участь в інтронізації японського імператора Нарухіто. Сьогодні це одна з головних світових подій. До Токіо з‘їхалося понад 2000 гостей з більш ніж 180 країн. З новим імператором у Японії почалася нова ера «рейва», що можна перекласти як «гарна гармонія». Нарухіто зійде на 6,5-метровий трон. Традиційна церемонія яскрава і добре продумана. Остання інтронізація японського імператора відбулася 30 років тому. Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на церемонію. Дивіться пряму трансляцію тут.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 21 жовтня 2019 р.

30 квітня імператор Акіхіто зрікся престолу та завершив тридцятирічну історію епохи Хейсей. Це була перша церемонія зречення імператора від престолу за двісті років.

Із 1 травня на престол вступив його син Нарухіто. З початком його правління в країні почалася нова епоха Рейва. Урочиста церемонія сходження на трон запланована на жовтень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...