Названа офіційна причина обвалу будинку у Дрогобичі

137

Запропоновано виконати порядок робіт з демонтажу будівлі, методом контрольованого зриву

Причиною обвалу житлового будинку в Дрогобичі Львівської області стало руйнування середньої несучої стіни підвалу, яке виникло з двох можливих причин. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Дрогобицької міської ради.

Як повідомляється, за результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського в Дрогобичі причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу по осі Б, в осях 4-5, яке можливо виникло внаслідок:

  • просідання або руйнування цегляної кладки із-за низької марки цегли і розчину, внаслідок значного зволоження і відсутності гідроізоляції бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок при будівництві;
  • можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити чи спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору зруйнованих конструкцій, що перебувають поверх цієї стіни підвалу

У звіті також запропоновано виконати порядок робіт з демонтажу будівлі, методом контрольованого зриву.

“В ході виконання демонтажних робіт рекомендується залучити судових експертів та обстежувати в підвалі стіну в осях 4-5, Б для підтвердження або спростування можливого втручання людей”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 28 серпня о 2:46 у Дрогобичі по вулиці Грушевського, 101, у чотириповерховому житловому будинку сталося руйнування під’їзди з першого по четвертий поверх. Будинок повністю відключили від газо-, електро – і водопостачання.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...