Путін і Орбан вплинули на ставлення Трампа до України, – WP

116

Путін і Орбан посилили негативне сприйняття Трампом України перед його розмовою із Зеленським

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і президент РФ Володимир Путін зіграли чималу роль у формуванні негативного сприйняття Дональдом Трампом України. З такою заявою виступив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент під час надання закритих показань Конгресу, повідомляє Washington Post.

Кент зазначив, що саме Путін і Орбан посилили негативне сприйняття Трампом України перед його розмовою з президентом Володимиром Зеленським. Зокрема, російський президент “зробив те, що він завжди намагався зробити – підірвати відносини США і України”.

“Він завжди говорив, що Україна – це просто лігво корупції”, – сказало джерело.

Також повідомляється, що на зустрічі Трампа і Орбана останній вторив Путіну і різко критикував Україну, що швидше за все, зміцнило негативне сприйняття Трампом ситуації в цій країні.

Переговори Трампа з Путіним, Орбаном та іншими посилили його сприйняття України як “безнадійно корумпованої країни”, яка також намагалася “перешкодити” йому виграти президентські вибори в 2016 році.

На думку Washington Post, про це свідчить відкликання посла США в Україні, заборона віце-президенту Майку Пенс відвідувати інавгурацію Зеленського та розпорядження затримати військову допомогу Києву в розмірі 391 млн доларів.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...