У Києві з 62 кг золота затримали групу чорних скупників

444

Вони організували схему реалізації золота, ухиляючись від сплати податків

Співробітники прокуратури у Києві затримали групу, яка організувала схему ухилення від сплати податків під час придбання брухту дорогоцінних металів, виготовлення та реалізації ювелірних виробів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

Повідомляється, що зловмисники організували незаконну схему скуповування лому дорогоцінного металу у населення та ломбардів. Згодом вони переплавяли дорогоцінний метал і продавали його з приховуванням фактичних обсягів реалізації, в результаті чого ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

“У результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад 62 кг золота (ювелірні вироби та лом), невраховані готівкові грошові кошти в національній та іноземній валюті на загальну суму 3 млн. грн., чорнові записи, бухгалтерські і фінансово-господарські документи, що підтверджують протиправну діяльність”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів). Поки тривають слідчі дії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...