ВСЕУКРАЇНСЬКА ПІША ХОДА «УКРАЇНА – ПРОТИ БУДІВЕЛЬНОЇ МАФІЇ»

144

Сьогодні біля будівлі Міністерства розвитку громад та територій України, відбувся мітинг ошуканих інвесторів.

Біля десятої години поблизу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та комунального господарства України зібралося близько двох сотен ошуканих інвесторів з різних кутків країни. Організаторам акції стало всеукраїнське об’єднання інвесторів недобудов. Головними вимогами постраждалих покупців житла стали:

  1. Створити робочу групу (за участю представників правоохоронних органів і КАБМІНУ).
  2. Включити представників постраждалих інвесторів в робочу групу.
  3. Прийняти окреме рішення – про завершення і введення в експлуатацію існуючих недобудов.
  4. Розробити та прийняти Закон про захист прав покупців новобудов.
  5. Завершити розслідування по кримінальним справам та покарати винних.

До мітингарів вийшла міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак та запевнила всіх в їхній готовності до співпраці заради вирішення проблем, що накопичились по цьому питанню.

Тож міністерка запропонувала створити групу представників всіх недобудов задля співпраці у розробці закону, який дозволить врегулювати питання добудови об’єктів, які на сегодня не введені в експлуатацію через різні причини. Вже першого листопада поточного року о 16:00 міністерство готово почати розмову по проекту закону із залученням представників ошуканих інвесторів.

Чи зрушать з місця будівництва, чи сподіватися інвесторам на допомогу держави, чи будуть покарані винні, – покаже час. Поки що представники ошуканих інвесторів повинні обрати своїх довірених осіб, щоб довірити їм відстоювати свої інтереси в Мінрегіонбуді та свої конституційні права на житло.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...