Нардеп від “Слуги народу” взяв участь в пропагандистському шоу на російському Першому каналі

129

Народний депутат від партії “Слуга народу” Євген Шевченко взяв участь в пропагандистському шоу “Велика гра” на російському Першому каналі.

Про це повідомив він у Facebook.

“Рішення взяти участь в ефірі на російському телеканалі далося мені не просто. Але це необхідно було зробити, щоб донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях. Щоб настав довгоочікуваний мир необхідно йти на компроміси і це стосується двох сторін”, – пояснив свою участь в ефірі пропагандистів Шевченко.

Зокрема нардеп розповів, що ситуація у суспільстві щодо формули Штайнмаєра була вкинута у суспільство “радикальними націоналістами”.

Народний обранець також пояснював рупорам Кремля, що українська армія вже не така, як була у 2014 році:

“Українська армія не така, як у 2014 році. Я також можу сказати, що не дай Боже стріляти в українську армію. … Нагадаю, що в історії багато випадків, коли Україна відбивалась від ворогів і вистояла. Тому позиція сили не може бути застосована, тільки компроміс, мир і здоровий глузд”.

“Якщо ви хочете, аби у нас були нормальні стосунки, маємо піти на поступки. Росія має поступитись, але нічого для цього не робить”, – наголосив Шевченко.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...