Зеленський призначив нового голову Київської ОДА

267

Олексій Чернишов призначений головою Київської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Чернишова новим головою Київської обласної державної адміністрації. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Указами від 28 жовтня Зеленський звільнив з посади голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна, який раніше написав заяву про відставку. На його місце призначений бізнесмен Олексій Чернишов.

Зеленський призначив нового голову Київської ОДА

Біографія Чернишова

Чернишов народився в Харкові, в 1999 році закінчив Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія” за спеціальністю “Економіка підприємства”. У 2002 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого.

У 1998 році Чернишов будував кар’єру в інноваційній IT галузі – в компанії Telesens – яка розробляла програмні продукти для телекомунікаційного бізнесу як дочірня структура німецького Telesens AG. У 2002 році разом з партнерами викупив українську частину групи, яка стала самостійною компанією.

На початку 2000-х реалізував кілька успішних проектів з нерухомістю в Харкові, після чого почав співпрацю з Концерном АВЕК. У 2004 приходить в компанію на позицію віце-президента з розвитку, з листопада 2005-го – президент Концерну. З 2008 по 2013 – голова наглядової ради Концерну та групи АВЕК.

У 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, основним завданням якої стало розвиток масштабних проектів комерційної нерухомості. У 2014 році Чернишов заснував інвестиційну компанію VI2 Partners, яка в 2017 році придбала частку акцій мережі супермаркетів “Фуршет” у французького оператора Auchan Group. Сума угоди не розголошується.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...