Антимонопольний комітет Польщі оштрафував учасника «Північного потоку-2» на $45 млн

42

У Польщі оштрафували “дочку” французької Engie на 45 млн дол. за відмову співпрацювати у розслідуванні будівництва «Північний потік-2».

Про це повідомляє Biznesalert.

Антимонопольний комітет Польщі (UOKiK) оштрафував на 44,6 млн дол. Engie Energy, дочірню компанію французької Engie, за неучасть у розгляді у справі про фінансування будівництва газопроводу «Північний потік-2» російським «Газпромом» і ще кількома фінансовими партнерами.

Зазначається, що сьогодні UOKiK наклав штраф у розмірі 172 млн злотих на компанію Engie Energy, зареєстровану в Швейцарії, через неучасть у розгляді.

«Ми запросили у компанії документи і дані про контракти, укладені з «Газпромом»… Компанія наполегливо і необгрунтовано відмовлялася надати нам запитані документи і матеріали. Це викликало значну затримку в проведенні розслідування», – цитує видання президента UOKiK Марека Неччука

Також повідомляється, що антимонопольний регулятор продовжить своє розслідування порушення «Газпромом» і фінансовими партнерами Nord Stream 2 законодавства про конкуренцію.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...