У ЄІБ і ЄБРР заявили, що поспіх у земельній реформі недоречна

142

У ЄБРР закликали узяти паузу у реалізації земельної реформи

Керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроні заявив, що швидке впровадження земельної реформи в Україні може спричинити за собою незворотні помилки. Про це він заявив в ході Київського міжнародного економічного форуму в суботу, пише РБК-Україна.

Він закликав узяти паузу у реалізації земельної реформи.

“Мантра, яку ми постійно чуємо, в тому числі чули і в Маріуполі (на інвестиційному форумі, – ред.) минулого тижня, – “нам треба поспішати, зробити все як можна швидше, так, будуть помилки, але потім ми їх виправимо”. Земельна реформа – таке місце, де не можна допускати помилки, вони будуть незворотними. Давайте візьмемо паузу, подумаємо і зробимо все поступово і правильно. І збережемо права малих фермерів”, – сказав він.

Крім того, такої ж думки дотримується заступник начальника управління корпоративних фінансів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Жан-Жак Сулакру.

“Україні не варто поспішати… Я б рекомендував робити це поступово, спочатку вирішуючи питання земель у державній власності, приватизувавши її”, – зазначив Сулакру.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...