Politico: Україна не втручалась у вибори у США

110

У Білому домі не знайшли доказів втручання України у президентські вибори у США в 2016 році

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Про це йдеться у свідченнях колишньої радниці Білого дому Фіони Гілл а також директора з питань Європи Ради національної безпеки США Александра Віндмана, стенограми яких було оприлюднено комітетами Палати представників Конгресу США.

Раніше юрист президента США Дональда Трампа Руді Джуліані говорив, що українці вступили у змову з Демократичним національним комітетом США для того, щоб підтримати тогочасну кандидатку в президенти США Гілларі Клінтон. Водночас американська розвідка встановила, що Росія проводила приховану кампанію в США під час виборів, щоб вплинути на громадську думку американців а також намагалась втрутитись до виборчої інфраструктури США.

Віндман заявив, що звинувачення проти України не мають фактичних підстав.

“Чесно кажучи, я не знаю жодного авторитетного підтвердження заяв про втручання України”, – сказав Віндман.

Гілл заявила, що заяви про те, що уряд України провадив дії, щоб зашкодити виборам є фікцією та закликала конгресменів приділяти більше уваги намірам росіян перед виборами 2020 року.

“Я хотіла б, донести до вас, що нас мають дуже непокоїти наміри росіян на 2020 рік. Також будь-яка інформація, яку вони можуть надати, щоб відволікти нашу увагу від того, що вони зробили, або планують зробити, є для них корисною”, – сказала Гілл.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...