Республіканці планують викликати для публічних свідчень в Конгресі Гантера Байдена

347

Окрім сина колишнього віце-президента США Джо Байдена Байдена-молодшого та викривача, особистість якого лише нещодавно стала відомою, республіканці хочуть заслухати свідчення Александри Халупи, американки українського походження.

Про це повідомляє Голос Америки.

В 2016 році Александра працювала на Національний комітет Демократів і була долучена до передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон. За повідомленнями американських ЗМІ, вона нібито прагнула заручитись підтримкою посольства України в США задля того, аби отримати компромат на Дональда Трампа. В українському дипвідомстві цю інформацію заперечували.

В списку республіканців також фігурують імена колишнього компаньйона Гантера Байдена Девона Арчера, викривача Трампа, яким виявився аналітик ЦРУ Ерік Чарамелла, а також співробітниці фірми Fusion GPS Неллі Ор, яка виступала проти Трампа і начебто “має інформацію з українських джерел” та інших осіб. 

Крім цього, законодавці від Республіканської партії хочуть заслухати публічні свідчення “півдесятка джерел”, які викривач вказав у своїй скарзі, й імена яких також залишаються невідомими.

Втім, виклик нових свідків має затвердити більшість (яка зараз належить демократам) та голова комітету з розвідки Адам Шифф.

“Тому невідомо, скільки із запропонованих кандидатур врешті погодять для свідчень”, – наголошується у повідомленні.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...