Яким бути чи не бути гральному бізнесу в Україні?

144

Український інститут майбутнього влаштовує «круглий стіл» щодо законодавчого регулювання організації та проведення азартних ігор в Україні

До участі запрошені: представники Кабінету Міністрів України, Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, народні депутати України, профільні експерти та громадські неурядові організації, учасники ринку організації та проведення азартних ігор.

Коротко. Під час “круглого столу” планується обговорення легалізації грального бізнесу, формування та реалізації ефективної державної політики у сфері регулювання азартних ігор, забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян, залучення інвестицій в Україну, забезпечення потреб державного бюджету. Йдеться про зареєстрований у Верховній Раді України проєкт Закону України “Про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор” (реєстраційний номер 2285 від 17.10.2019), розроблений Кабінетом Міністрів України.

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни й моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні; надає компетентну оцінку подіям, формулює конкретні рекомендації до дій; пропонує ефективні рішення.

Місія Українського інституту майбутнього – проєктування успішного майбутнього України через експертні дослідження й дискусії, що стимулюватимуть ухвалення якісних політичних рішень як в українській, так і міжнародній політиці.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...